Haberler

post-image

MEKANİK PROSES TEKNOLOJİLERİNDE ÇARKLAR POWDER TECH İLE HIZLANIYOR

Mekanik Proses teknolojisi, toz ve dökme hammaddelerin işlenmesi, taşınması ve analizi konularında önde gelen fuar olan POWDER TECH; Türkiye'nin toz, granül ve dökme hammadde işleme teknolojisi alanındaki uzmanlarını 20-23 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo'da bir araya getiriyor.

Toz, Granül ve Dökme Hammadde kullanılan Çimento, Alçı, Kimya, Seramik, Plastik İlaç ve Gıda üretim sektörlerinden karar vericiler, fuar süresince gerçekleşecek seminerlerde üretim hatlarında kullanılacak son teknolojiler ve trendler ile alakalı bilgi sahibi olacaklar.

Ticaretin merkezi İstanbul'da gerçekleşecek olan fuarda, katılımcılar Helezon Konveyörler, Filtreler ve Aksesuarları, Kelebek Klepeler, Sürgülü Klepeler, Klepe Aktüatörleri, Emniyet Valfleri, Yıldız Besleyiciler, Blower, Yükleme Körükleri, Bin Aktüatörler, Kıstırma Vanası, Volumetrik Dozaj Üniteleri, Big Bag Boşaltma Ünitesi, Vibratörler ve Hammadde Siloları gibi mekanik proseslere dair en son gelişmeleri sergileyecekler.

Profesyonel alım heyetlerinin yoğun ilgisi ile sergilenen geniş ürün yelpazesi ve uluslararası pazar liderlerinin katılımları, Powder Tech Fuarını sektörün en önemli buluşması haline getirecek.

Sizler de bu büyük buluşmada yerinizi almak için acele edin.