Haberler

post-image

Çimento, Maden, Kimya, İlaç, Gıda, Plastik ve Seramik Sektörü Powder Tech İçin Gelecek

Hammadde işleme teknolojileri adına her şey, 20-23 Ekim 2021 tarihleri arasında, sektörün tek ihtisas fuarı Powder Tech'te yerini alacak.

Powder Tech Fuarı; toz ve dökme hammaddelerin kullanıldığı sektörlerin üretim hatlarında kullanılan, Helezon Konveyörler, Filtreler ve Aksesuarları, Kelebek Klepeler, Sürgülü Klepeler, Klepe Aktüatörleri, Emniyet Valfleri, Yıldız Besleyiciler, Blower, Yükleme Körükleri, Bin Aktivatörler, Kıstırma Vanası, Mikro Dozaj Üniteleri ,Big Bag Boşaltma Ünitesi, Vibratörler ve Hammadde Siloları gibi bir çok ürün grubunun ve sektörler için özel üretilen konsept makinelerin yer aldığı önemli bir ihtisas fuarıdır.

Türkiye'deki ilk ve tek toz, granül ve dökme hammadde makineleri fuarı olarak, İstanbul Fuar Merkezi İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Powder Tech'e, Toz ve dökme hammadde kullanılan Çimento, Maden, İlaç, Kimya, Alçı, Kozmetik, Yem, Gıda ( Kahve, Un, Şeker tesisleri, Süt ve Süt Tozu), Otomotiv ve Plastik sektörlerinden hem yurt içi hem de yurt dışından birçok profesyonel alım heyeti gelecek. Fuar bu sene sektörel açıdan en önemli iş geliştirme platformu olacak.