Haberler

İlaç, Gıda, Kozmetik, Plastik, Kimya ve Seramik sektöründen binlerce alıcı Powder Tech için gelecek

Hammadde işleme Prosesleri adına her şey, 2-5 Haziran 2021 tarihleri arasında, sektörün tek ihtisas fuarı Powder Tech'te yerini alacak. Toz, granül ve dökme hammadde işleme alanlarında faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalar için düzenlenen fuar uluslararası binlerce profesyonel alıcıya ev sahipliği yapacak.

Toz, granül ve dökme hammadde işleme sektörünün 360 derecelik bir görünümünü sunacak olan Powder Tech Fuarı'nda, Toz Toplama Sistemleri, Pnömatik Taşıma Sistemleri, Dozaj Pompaları, Tartım ve Dozajlama Sistemleri, Vakum Konveyörleri, Karıştırma ve Mikserleri gibi üretim makinelerinin son teknoloji versiyonları ve sektör için özel üretilen konsept makineler de sergilenecek.

Türkiye'deki ilk ve tek toz, granül ve dökme hammadde makineleri fuarı olarak, İstanbul Fuar Merkezi İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Powder Tech'e, Irak, İran, Ukrayna, İsrail, Mısır, Cezayir, Rusya, Arnavutluk, Suudi Arabistan, Fransa, Almanya, Bulgaristan ve Lübnan gibi çok sayıda ülkeden VIP alım heyetleri gelecek. Fuarda özel olarak gerçekleştirilecek B2B eşleştirme programında, katılımcı firmalarla VIP alım heyetleri arasında randevulu görüşmeler gerçekleştirilecek.