Haberler

Pazarın Gücünü Powder Tech ile Keşfet!

Toz ve granül sektörünün de artık bir fuarı var!

Türkiye’deki ilk ve tek toz, granül ve dökme hammadde işleme teknolojileri ihtisas fuarı olarak, İstanbul Fuar Merkezi İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Powder Tech’e, Irak, İran, Ukrayna, İsrail, Mısır, Cezayir, Rusya, Arnavutluk, Bulgaristan ve Lübnan gibi çok sayıda ülkeden alım heyetleri gelecek. Fuarda özel olarak, katılımcı firmalarla alım heyetleri arasında randevulu görüşmeler gerçekleştirilecek.

Fuara Almanya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Fransa, Hindistan, İngiltere, İran, İspanya, İtalya, Malezya, Pakistan, Peru, Portekiz ve Rusya, gibi 38 büyükelçiliğin 100’e yakın ticari ataşesi de ziyaretçi desteği sağlayacak.

Başlıca Gıda, Kozmetik, Kimya, Otomotiv, Plastik, Seramik ve Beyaz Eşya sektörlerinin hammadde işleme prosesleri adına bütün paydaşların yer alacağı ve sektörün pazar bilinirliğini artırma adına önemli bir ticari platform olacak olan fuar, 20-23 Ekim 2021 tarihleri arasında kapılarını açacak.

Siz de, Tepe Fuarcılık tarafından düzenlenen Powder Tech ile yeni uluslararası iş bağlantıları kurmak, sektördeki tüm yeniklik ve gelişmelere şahit olmak için bizimle iletişime geçiniz.