Haberler

post-image

Powder Tech tanıtımları hız kesmiyor!

Tepe Fuarcılık tarafından, toz, granül ve dökme hammadde işleme sektörünün ticaret hacmini artırmak için düzenlenen Powder Tech'in yurt içi ve dışı tanıtım faaliyetleri devam ediyor.

20-23 Ekim 2021'de İstanbul Fuar Merkezi İstanbul Fuar Merkezi'nde organize edilecek fuarın tanıtımları, sektörün Türkiye'deki en prestijli sektörel yayın organlarının yanı sıra Oakhill Media, Euro Bulk Systems, Asia Bulk Systems, Export Africa Directory gibi yabancı dergilerde yapılmaya devam ediyor.

Tepe Fuarcılık'ın yurt dışı pazarlama ve tanıtım ekibi tarafından yurt dışı fuarlarında roadshow organizasyonları düzenleyen Powder Tech'i Türkiye'deki 100'den fazla ülkenin "Ticari Ataşeliği" de destekliyor. Ataşelikler fuarın yabancı alıcı rakamına, kendi ülkelerindeki sektör alıcılarına tavsiye mektupları göndererek büyük katkılar sağlayacak.

Siz de, hammadde işleme makineleri ve teknolojileri sektörünün tek ihtisas fuarı olan Powder Tech ile yeni iş bağlantıları kurarak ticaret ve ihracat hacminizi artırmak için bizimle iletişime geçin.