Haberler

post-image

Toz ve granül sektörü Powder Tech'le daha güçlü!

Toz, granül ve dökme hammaddelerin üretim ve işlenme süreçleri alanında faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalar 20-23 Ekim 2021 tarihleri arasında, sektörün tek ihtisas fuarı Powder Tech’de bir araya gelecek.

Tepe Fuarcılık tarafından düzenlenen Powder Tech - Toz, Granür ve Dökme Hammaddeleri İşleme Teknoloji ve Makineleri Fuarı, 582 milyon nüfusa sahip Asya, Avrupa ve Orta Doğu’dan sektör alıcıları için en önemli tedarik merkezi olacak. Global ticaretin merkezi İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan fuar, eşsiz lokasyonu ve kolay ulaşılabilirliği ile de sektörün cazibe merkezi haline gelecek.

Powder Tech toz, granül, dökme malzeme, sıvıdan kaliteli ürünler üretme ve hammadde işleme süreçlerinin içerisinde yer alan boyut küçültme, eleme, karıştırma, taşıma, ölçme, tartma, dozajlama veya granül haline getirmenin yanı sıra tüm yeniliklere bünyesinde yer vererek sektörün en büyük iş geliştirme platformu olacak.

Hammadde üretim ve dağıtım süreçlerinin tek çatı altında toplanacağı fuar, camdan yapı malzemelerine, kâğıttan ilaca, kimyasaldan gıdaya kadar çeşitli endüstriler için benzersiz bir genel bakış açısı sunacak.